DZIEŃ MISIA

Utworzono dnia 25.05.2026

Z okazji Dnia Misia odbyła się misiowa lekcja matematyki, podczas której uczniowie kl. IV b uczyli się poprzez zabawę. Zajęcia miały tematyczny charakter i były oparte na zadaniach matematycznych. Uczniowie rozwiązywali proste zadania rachunkowe, a następnie kolorowali karty pracy z misiami -rozwijali koncentrację i sprawność manualną. Lekcja przebiegała w radosnej atmosferze, sprzyjała aktywności uczniów oraz utrwalaniu wiadomości matematycznych w atrakcyjnej formie. Na koniec lekcji odbyło się głosowanie na ulubionego misia, którego znamy z bajek i książek.

Utworzono: 25.05.2026